Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!
Vier het kinderfeestje van je zoon of dochter op het middeleeuwse kasteel Doorwerth! Kasteel Doorwerth is een imposant kasteel waar echte ridders en jonkvrouwen hebben gewoond. Het kasteel spreekt tot de verbeelding van veel kinderen. Superleuk om hier een partijtje te doen dus! Er zijn meerdere mogelijkheden.
De sleutel van Doorwerth
Tijdens dit partijtje gaan de kids samen op zoek naar de ‘sleutel van Doorwerth’. De sleutel is zoek geraakt en hoort bij de schatkist die bij een kinderfeestje wordt geopend om de inhoud met de jarige en de gasten te delen. Na de ontvangst op het kasteel verkleden de kinderen zich als ridder of jonkvrouw en krijgt de begeleider een speciale tocht mee met opdrachten. Wanneer de sleutel wordt gevonden komen de kinderen terug in de kelder om daar samen de kist te openen. Ook staat er dan limonade klaar! Dit partijtje is leuk voor kinderen van 6 t/m 10 jaar.
Speurtocht ‘ ik zie, ik zie’
Voor kinderen van 4 t/m 5 jaar is er ook een leuk partijtje in het kasteel mogelijk. Tijdens de speurtocht ‘ ik zie, ik zie’ kunnen zij in alle ruimtes van het kasteel op zoek naar voorwerpen die in het boekje staan. Ook is er nog een speurtocht rond het kasteel. Tijdens deze speurtocht helpen de kids mee het gestolen tafelzilver terug te vinden.
Klik voor meer informatie even op de roze button!
Krijg je onze nieuwsbrief al? Voor elke schoolvakantie versturen we je de leukste tips en trucs om er een geweldige vakantie van te maken!
Kasteel Doorwerth
Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!
Het vetste kinderfeestje ooit
Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.