Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteel Huis Bergh

Wil jij je wel eens een echte kasteelbewoner voelen? Dat kan op Kasteel Huis Bergh!

Verkleed als middeleeuwse ridder of hofdame ga je met een gids het kasteel door voor een spannend verhaal over Kasteel Huis Bergh.

Een stoer middeleeuws kasteel en een prachtige natuur eromheen: er is van alles te beleven bij Kasteel Huis Bergh! Ieder weekend en in de schoolvakanties zijn er speciaal voor kinderen hele leuke rondleidingen.

Na de rondleiding kan je nog even een ijsje eten bij het Kasteel Café Heeren Dubbel. Kortom genoeg te beleven bij Kasteel Huis Bergh!

Meer weten? Klik dan even door naar de site!

Zoek je nog een leuk gezinsuitje? Kijk dan eens op onze Uitagenda of in onze Eropuit Categorie!

Kasteel Huis Bergh

Hof van Bergh

7041 's-Heerenberg

Openingstijden De Ridderslag is iedere zondagmiddag om 13.00 uur, en bij drukte om 14:30 uur. 
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Huis Bergh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bezoekerscentrum Veluwezoom

Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kerstmarkten, lichtjesroutes en andere winterse uitjes

Kerstmarkten, winterse taferelen, veel lichtjes, knisperende vuurtjes, ijsbanen, kerstmuziek, kerstcadeautjes, levende kerststallen en nog veel meer kerstsfeer...dat wordt vast en zeker genieten bij alle sfeervolle kerst- en winteruitjes in de regio!

Fiens favoriete theatervoorstellingen

Samen naar het theater… dat blijft iets magisch. In Musis & Stadstheater Arnhem zit je deze winter goed, want kinderdirecteur Fien van Viegen tipt vier mooie familievoorstellingen.

Creatief met kerstballen

Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.

De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >