Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteel Huis Bergh

Wil jij je wel eens een echte kasteelbewoner voelen? Dat kan op Kasteel Huis Bergh!

Verkleed als middeleeuwse ridder of hofdame ga je met een gids het kasteel door voor een spannend verhaal over Kasteel Huis Bergh.

Een stoer middeleeuws kasteel en een prachtige natuur eromheen: er is van alles te beleven bij Kasteel Huis Bergh! Ieder weekend en in de schoolvakanties zijn er speciaal voor kinderen hele leuke rondleidingen.

Na de rondleiding kan je nog even een ijsje eten bij het Kasteel Café Heeren Dubbel. Kortom genoeg te beleven bij Kasteel Huis Bergh!

Meer weten? Klik dan even door naar de site!

Zoek je nog een leuk gezinsuitje? Kijk dan eens op onze Uitagenda of in onze Eropuit Categorie!

Kasteel Huis Bergh

Hof van Bergh

7041 's-Heerenberg

Openingstijden De Ridderslag is iedere zondagmiddag om 13.00 uur, en bij drukte om 14:30 uur. 
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Huis Bergh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!