Paasfair op landgoed Rosendael
Kom struinen langs kramen en genieten van de paassfeer op landgoed Rosendael.
Tijdens het paasweekend van 4 t/m 6 april is het extra genieten op landgoed Rosendael. De Paasfair brengt sfeer, lekkernijen en gezelligheid samen op het prachtige terrein rondom Kasteel Rosendael.
Wat is er te doen tijdens de Paasfair?
Op de fair vind je een grote mix van kramen met food en non-food. Denk aan ambachtelijke lekkernijen, handgemaakte producten en mooie cadeautjes voor Pasen. Ondertussen dwalen jullie over het landgoed en genieten van de voorjaarsfeer.
Combineer jullie bezoek met een ontdekkingstocht door het kasteel en een wandeling door het uitgestrekte park. Tijdens het paasweekend zijn zowel het kasteel als het park geopend.
✓ Sfeervolle paasmarkt op een historisch landgoed
✓ Food en non-food kramen met ambachtelijke producten
✓ Bezoek aan kasteel en park mogelijk in één dag
Praktische informatie
De Paasfair is op 4, 5 en 6 april van 11.00 tot 17.00 uur. Parkeren kan op de parkeerplaats aan de Beekhuizenseweg. Tijdens evenementen gelden aangepaste entree- en parkeertarieven.
Klik op de roze button en plan jullie paasuitje naar Kasteel Rosendael in Rosendael!
Tip: Ontdek meer leuke uitjes tijdens Pasen in regio Arnhem op onze uitagenda.
Data:
- zaterdag 4 april 2026
- zondag 5 april 2026
- maandag 6 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kasteel Rosendael
Rosendael 1
6891 DA Rozendaal
Openingstijden
4 t/m 6 april, paasweekendToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Wandelen in het museumpark
Nederlands Openluchtmuseum is open als wandelpark t/m 27 maart. Er is ook nu van alles te beleven!
Spelen, bouwen en meedenken bij PLAYTIME!
Duik samen in een interactieve kunstwereld vol games en grote vragen bij POST Arnhem.
OERRR IJslandse paarden
Ga mee op avontuur over de hei en ontmoet de IJslandse paardenBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Alvast in de stemming komen voor de paasdagen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.