Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beelden ontdekken bij Beeldengalerij Het Depot

Ontdek, bekijk en bewonder de beelden van Beeldengalerij Het Depot

Bij Het Depot in Wageningen bekijken jullie samen kunst, wandelen door de arboreta en spelen jullie het vrolijke spel ‘Denk Beeldig en zie meer’.

Is dit leuk met kinderen?

Ja! In Het Depot mogen kinderen veel beelden aanraken. Dat maakt het meteen minder “museumachtig”.
De collectie bestaat uit meer dan 600 torso’s en fragmenten van het menselijk lichaam, verdeeld over drie bijzondere locaties die met twee prachtige arboreta (bomentuinen) verbonden zijn. Zo loop je steeds weer in een andere sfeer.

Wat kun je hier samen doen?

Er zijn beleeftochten binnen én buiten, en het spel ‘Denk Beeldig en zie meer’ maakt kijken ineens een avontuur (figuurlijk dan hè). Dat werkt heel goed voor nieuwsgierige kinderen.

Ontdek, bekijk en bewonder de verschillende beelden en geniet van de arboreta. Daarna strijk je neer bij restaurant Linnaeus voor een vegetarisch of vegan gerecht, met een kindermenu voor de jonge kunstkijkers.

Waarom dit een te gek uitje is?

✓ Vrijwel alle beelden mogen aangeraakt
✓ Toegang is gratis
✓ Kunst kijken en ontdekken op een speelse manier
✓ Twee arboreta om heerlijk doorheen te wandelen

Klik op de roze button voor meer info of om Het Depot te bezoeken. Zo maak je er een ontspannen, inspirerend uitje van.

Beeldengalerij Het Depot

Arboretumlaan 4

6703 BD Wageningen

Openingstijden Beeldengalerij Het Depot is open van donderdag t/m zondag van 11.00 – 17.00 uur. Arboretum De Dreijen en Arboretum Hinkeloord zijn dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Beeldengalerij Het Depot

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Sporten in de vakantie

De Markt en Arnhem verandert in één groot sport- en springparadijs! Hier wil je bij zijn!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Zomervakantie uitjes in en rondom Arnhem

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief