MuseumJeugdUniversiteit
Ontdek de Arnhemse musea in de vijf colleges van MuseumJeugdUniversiteit. Superleuk en leerzaam!
Ook dit jaar doet Museum Arnhem weer mee aan de MuseumJeugdUniversiteit. Ben jij tussen de 8 en 10 jaar oud? Meld je dan aan!
Samen met de Arnhemse musea Airborne Museum at Hartenstein, Nederlands Openluchtmuseum, museum Bronbeek en het Nederlands Watermuseum zijn er speciaal voor jou vijf toffe colleges gemaakt!
Ga mee op ontdekking en kom meer te weten over herdenkingsmonumenten, boeken uit de middeleeuwen, het opwekken van energie uit water, oud speelgoed en hoe ze communiceerde in oorlogstijd.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer leuke uitjes en musea vind je in de rubriek Eropuit!
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale treinBlogs & inspiratie
Alle blogs
16 fijne herfstvakantietips voor Arnhem en omgeving
Bekijk onze leuke tips om er samen een superfijne en gezellige herfstvakantie van te maken!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)