
Het Kabouterboek 2+
Stap in de wereld van kabouters tijdens de Voorleesdagen! Een leuke ochtend voor kinderen vanaf 2 jaar!
Het Kabouterboek 2+
Donderdag 30 januari 2025 wordt een magische ochtend voor de kleintjes tijdens Het Kabouterboek in Musis! Peuters en kleuters duiken samen met theatermaker Marianne van Houten in de wereld van kabouters. Ze ontdekken alles over deze grappige kleine wezens: van hun rare spulletjes, zoals de “plattespullenklem”, tot hoe vals ze eigenlijk zingen! Met een reuzengroot kabouterboek, grappige geluidjes, en allerlei verrassingen op het podium is het net alsof de kabouters echt tot leven komen. Superleuk, toch?
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Feestjes.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Musis Arnhem
Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem
Openingstijden
Donderdag 30 januari 2025.Prijs
Kijk op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!
Dino Experience
Ga op dino-expeditie in Winkelcentrum Kronenburg en ontdek zes levensgrote prehistorische reuzen!
Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Zomervakantie uitjes in en om Arnhem
De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is begonnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.