Openstelling Breguet Atlantic
Het maritieme patrouillevliegtuig van het NMM gaat bij hoge uitzondering open voor publiek!
Altijd al eens in een militair vliegtuig willen kijken? De Breguet Atlantic in het Nationaal Militair Museum is verschillende zaterdagen geopend voor publiek!
Neem deel aan een unieke rondleiding door de Breguet Atlantic. De vrijwilligers vertellen je alles over het maritieme patrouillevliegtuig. Sluit aan in de rij bij het vliegtuig (onder de luifel) en laat je verwonderen.
Kijk zeker ook bij de F-16 (J-063). Deze straaljager heeft een belangrijke rol gespeeld tijdens de missie ‘Allied Force’ in 1999. Onlangs is dit ‘toestel met een bijzonder verhaal’ overgedragen aan het NMM.
Nog op zoek naar actie voor je kinderen? In speelwereld Xplore ontdek je de wereld van de krijgsmacht op een wel heel avontuurlijke manier: stap aan boord van een onderzeeboot of vlieg mee in de Chinook. Kinderen kunnen hier van alles ontdekken en spelen met fantasie.
Klik voor alle data en meer info over dit uitje bij het NMM op de roze websitebutton!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!