Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Avonturentocht op de fiets

Beleef een spannend avontuur met Suske en Wiske op de Veluwe!

Heb je het album Verraad op de Veluwe van Suske en Wiske gelezen? Hierin beleven zij allerlei spannende avonturen op de Veluwe. Het leuke is, je kunt nu ook een fietstocht maken die je langs alle plekken die voorkomen in het verhaal voert.

De tocht duurt ongeveer 2 tot 2,5 uur en is geschikt voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar.

Benieuwd? Koop de speurtocht in het Museononder of het Park Paviljoen. Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Het Nationale Park De Hoge Veluwe

Houtkampweg 13

7352 TC Hoenderloo

Prijs € 1,95
Mail direct

Mail direct naar Het Nationale Park De Hoge Veluwe

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Nieuw: Climbing Network

Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Lasergamen met je gezin

Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Leuke tips voor het hemelvaartweekend

Speciaal voor het hemelvaartweekend hebben we een heleboel leuke tips verzameld. Om eropuit te gaan of lekker samen thuis. Geniet ervan samen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief