Het Zwanenbad
Lekker buiten zwemmen? Dat kan in Natuurbad het Zwanenbad in Huissen
Natuurbad Het Zwanenbad ligt ten oosten van Huissen, er zijn parkeerplekken maar je de plas is ook te bereiken met openbaar vervoer.
Er is een ruime grasligweide en strand. Deze plek is ideaal om lekker naar toe te gaan met bijvoorbeeld een kano of sup.
Op het terras van Strand Anders kun je terecht voor een lekker hapje en drankje. Echt vakantiegevoel als je hier zit.
Klik voor meer info op de roze button.
Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van al onze leuke tips voor ouders en kids!
Natuurbad Het Zwanenbad
Looveer 1
6851 AJ Huissen
Openingstijden
Klik op de roze button voor meer info.Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Vier de zomervakantie op het Kindererf!
Ontdek, speel en leer over de natuur op het Kindererf van het Nederlands Openluchtmuseum.
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!