Prinsen- en prinsessendagen bij het Loo
Beleef jouw sprookje op Paleis Het Loo met een fantastisch programma!
Een zomers dagje Paleis Het Loo krijgt nét dat beetje extra tijdens de Prinsen- en prinsessendagen. Hier draait het om plezier maken en helemaal jezelf zijn, samen genieten dus. De Prinsen- en prinsessendagen van Het Loo zijn onderdeel van Zomerpaleis Het Loo. Er is dan van alles te doen in en rondom het paleis!
Wat is er te doen in het paleis?
Op het stallenplein begint het al goed met een race- en sprintbaan. Daarna lopen jullie zo door naar de klosbaan waar van alles te doen is (lekker actief dus). Denk aan boogschieten, spelletjes en jezelf versieren.
Op het grote podium zijn afwisselend voorstellingen te zien, fijn overdekt trouwens. En op het grasveld is genoeg ruimte om te spelen of gewoon even te kijken.
✓ Veel buitenactiviteiten en speelplekken
✓ Voorstellingen op een groot podium
✓ Vrij rondlopen en ontdekken in de paleistuin
Ook leuk: extra’s en chillplekken
Naast alle activiteiten kunnen jullie het paleis zelf ontdekken met audioroutes of een kijkje nemen vanaf het dak. Het Juniorpaleis is open en in de tuinen is zelfs een speurtocht te doen.
Even rustig aan? De chillweide is zo’n fijne plek waar je samen neerstrijkt in de schaduw (wij blijven hier altijd nét wat langer hangen).
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton.
Paleis Het Loo
Koninklijk Park 16
7315 JA Apeldoorn
Openingstijden
21 juli tot en met 20 augustus op dinsdag, woensdag en donderdag.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Vier de zomervakantie op het Kindererf!
Ontdek, speel en leer over de natuur op het Kindererf van het Nederlands Openluchtmuseum.
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.
Sporten in de vakantie
De Markt en Arnhem verandert in één groot sport- en springparadijs! Hier wil je bij zijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!