Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurcentrum Arnhem

Bij de locaties van Natuurcentrum Arnhem kun je terecht voor superleuke natuuractviteiten voor kids.

Wil je kind graag van alles leren, zien en beleven over de natuur? Ga dan naar een van de toffe locaties van Natuurcentrum Arnhem. Kom van alles te weten over het boerenleven en waar je eten vandaan komt op Stadsboerderij Presikhaaf of Stadsboerderij de Korenmaat.

Stap binnen bij het bezoekerscentrum Molenplaats Sonsbeek en ervaar het vele groen dat onze stad te bieden heeft.

Laat je verrassen tijdens mini-dierensafari’s, ga mee op Tour met de Boer en verwonder je over de magische wereld van bloemen, planten en bomen. 

Bij Natuurcentrum Arnhem is er zoveel te beleven! De locaties van Natuurcentrum Arnhem (Molenplaats Sonsbeek, Stadsboerderij Presikhaaf en Stadsboerderij de Korenmaat) organiseren leuke seizoensgebonden activiteiten en hebben toffe speelplekken.

En wist je dat beide stadsboerderijen ook een boerderijwinkel hebben? Leuk om te combineren met je bezoekje aan de boerderijen.

Klik voor meer informatie via de roze button door naar de site.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Natuurcentrum Arnhem

Ruitenberglaan 4

6826 CC Arnhem

Openingstijden Klik voor openingstijden van de diverse locaties op de roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Natuurcentrum Arnhem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Focus Junior in de voorjaarsvakantie

Elke vakantiedag kinderfilms en extra’s bij Focus Filmtheater in Arnhem.

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

Voorjaarsvakantie op kasteel Doorwerth

In de vakantie zijn er weer extra veel leuke activiteiten op kasteel Doorwerth.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnaval: 14 tips voor een feestje thuis

Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.

5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe

Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!

Voorjaarsvakantie: leuke uitjes in en om Arnhem

Voorjaarsvakantie! Tijd om carnaval te vieren, op vakantie te gaan én natuurlijk lekker al die leuke uitjes in onze regio ontdekken! Van leuke films en een museum bezoeken tot actieve uitjes en nog veel meer. Bekijk de uitjes hieronder en ga er samen op uit.

Carnavalsoptochten regio Arnhem

Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Arnhem en regio wordt het volop gevierd. Gezellige carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer veel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief