Paviljoen en de theetuin
Vanaf mei kun je weer met het pontje naar het Werfpaviljoen en de theetuin!
Zeker weten dat je hier een vakantiegevoel van krijgt! Eerst een stukje varen met het pontje over de Rijn en dan lekker genieten met je voeten in het zand. Vanaf 3 mei zijn het Werfpaviljoen en de theetuin weer geopend. De openingstijden zijn gelijk aan de vaartijden van het pontje.
De menukaart is eenvoudig maar door het prachtige uitzicht en de spannende reis er naar toe echt iets wat je een keer gedaan moet hebben. Je kunt op het pontje stappen vanaf de Rijnkade en fietsen kunnen mee!
Vaartijden:
woensdag tot en met zondag van 12 tot 18 uur.
Tarieven per overtocht:
Kinderen tot en met 4 jaar: gratis
Kinderen van 5 tot en met 10 jaar: €0,50
Vanaf 11 jaar: €1,00 per persoon.
Fietsen: €0,50
De leukste buitenuitjes in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!
Paviljoen Stadsblokkenwerf
Stadsblokkenweg 51
6841 HG Arnhem
Openingstijden
Vanaf 3 mei tot en met 30 september 2018Toon op kaart
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Openluchtmuseum
Kom in de herfstvakantie naar het Nederlands Openluchtmuseum. Er is hier zoveel te beleven voor kinderen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x herfstdecoratie maken
Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!