De Tijd
Heerlijk een hapje eten bij de open haard of op het terras? Kom dan eens naar Wolfheze
Voor dit restaurant moet je iets verder rijden. Restaurant & Pannenkoekenhuis De Tijd ligt heerlijk tussen de bossen. Naast pannenkoeken staan er ook andere lekkere seizoensgerechten op het menu.
Natuurlijk hebben ze ook aan de kids gedacht. In het restaurant hebben ze een prachtige speelkamer voor de kinderen waar zij zich prima kunnen vermaken. Hier staat voor iedereen wat wils zoals; Photoplay, glijbaant, speelslang, groot krijtbord, tv/video’s, auto’s en kleurspullen.
Terwijl de kinderen tussen de gerechten door fijn spelen, kun jij rustig en ongedwongen genieten van een dag/avondje uit!
Nog meer leuke Kidsproof restaurants ontdekken?
Restaurant&Pannenkoekenhuis De Tijd
Wolfhezerweg 87
6874 AC Wolfheze
Openingstijden
Ma t/m vr 12:00-22:00Za t/m zo 10:00-22:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).