Kinderboekenweek | Sjors & Ruud spelen een leesboek 7+
Een voorstelling bij Theater De Kik in Elst waarin een boek ineens tot leven komt.
Op 9 oktober komen Sjors & Ruud naar Theater de KiK voor een speciale Kinderboekenweek‑voorstelling. Ze beginnen met het voorlezen van een spannend stuk uit een boek en precies op het moment dat je denkt dat het verhaal verdergaat, gebeurt er iets anders: het boek komt tot leven. De kinderen helpen mee om het verhaal vorm te geven, waardoor de voorstelling steeds verandert.
Ouders zitten in de zaal als hooggeëerd publiek. Ze mogen rustig kijken of juist meedoen, want de voorstelling eindigt als een echte show waarin iedereen iets heeft bijgedragen. Het is een middag die kinderen vanaf zeven jaar meteen meeneemt, omdat ze niet alleen kijken, maar ook onderdeel worden van het verhaal.
Klik op de roze button en speel een leesboek mee met Sjors & Ruud.
Tip: Kijk voor meer voorstellingen op onze uitagenda!
Data:
- vrijdag 9 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lees ook onze blog: Deze leuke Kinderboekenweek activiteiten wil je niet missen!
Spot aan! - Er is zoveel te beleven in de bibliotheken tijdens de Kinderboekenweek!
Lees verder Lees verderStichting Theater de Kik
Dorpsstraat 39
6661 EG Elst
Openingstijden
9 oktoberToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!
Kinderboekenweek bij Rozet
Spot aan bij Rozet Arnhem! Ontdek samen workshops, voorstellingen en creatieve activiteiten.
Schemerlicht Festival
Beleef samen dit audiovisuele kunstfestival in het Gofferpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!