Zwemfeestje De Grote Koppel
Wil je kind zijn/haar verjaardag een keer in het zwembad vieren? Er is van alles mogelijk!
Zwemfeestje in De Grote Koppel
Wil jij je verjaardag een keer in het zwembad vieren? Er is van alles mogelijk!
Je kunt kiezen uit 2 soorten feestjes:
-Discofeestje: Je verjaardag vieren tijdens het discozwemmen in De Grote Koppel is écht een feestje. Houd je feestje tijdens de kinderdisco (t/m 11 jaar) of tijdens het thema-discozwemmen (t/m 18 jaar). Iedere editie is er weer een ander thema!
-Zwemfeestje: Leef je uit tijdens een feestje in het hele recreatiebad! Ga in de kolkende wildwaterkreek of glij van de superlange glijbaan. Daar krijgen de kinderen natuurlijk flink honger van. Dus bij de kinderfeestjes kun je zelf kiezen welk drank- en snackpakket jij wilt. Letterlijk alle ingrediënten voor een geslaagd feestje!
Krijg je onze nieuwsbrief al? Voor elke schoolvakantie versturen we je de leukste tips en trucs om er een geweldige vakantie van te maken!
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Sportcentrum De Grote Koppel
Olympus 29
6832 EL Arnhem
Openingstijden
Op Afspraak.Prijs
zie website voor prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Alvast in de stemming komen voor de paasdagen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.