
Zwembad De Grote Koppel
Heerlijk zwemmen, spetteren en duiken in het overdekte zwembad De Grote Koppel!
Zwemmen in De Grote Koppel in Arnhem
Zwembad De Grote Koppel is een overdekt zwembad met een groot aanbod in zwemactiviteiten en zwemlessen. Van ABC-zwemles tot recreatief zwemmen, discozwemmen en kinderfeestjes. Regelmatig worden er leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd. Zo is er in vakantieperiodes vaak extra recreatief zwemmen met aanvullende activiteiten als watervoetbal of een stormbaan.
Met een watertemperatuur van 30° Celsius, is het heerlijk comfortabel en het zwembad heeft een gezellig restaurant met een kinderhoekje. Zo kun je na het zwemmen nog even lekker wat drinken terwijl de kleintjes zich prima vermaken!
Verder heeft De Grote Koppel een golfslagbad, een glijbaan, whirlpool, een apart peuterbad en onderwater-massage banken.
Bij mooi weer zijn de ligweide en het terras buiten geopend!
Recreatief zwemmen, ouder en kind zwemmen en gezinszwemmen
Naast recreatief zwemmen kun je hier ook ouder en kind zwemmen. Dit is geschikt voor kinderen van zes maanden tot vier jaar. Met behulp van spelletjes en liedjes leert je kind zich – samen met de ouder – thuis te voelen in het warme zwembadwater.
Iedere zondagochtend staat het zwembad in het teken van gezinszwemmen. Duik samen het warme water in en speel met diverse spelmaterialen.
Wil je weten wat er vandaag te doen is? Klik dan op de roze button voor de website!
Nooit meer een activiteit missen? Meld je dan meteen aan voor onze nieuwsbrief!
Sportcentrum De Grote Koppel
Olympus 29
6832 EL Arnhem
Openingstijden
zie websitePrijs
Klik voor actuele tarieven door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Boulderles bij RijnBoulder
Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.