Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Grote Koppel

Heerlijk zwemmen, spetteren en duiken in het overdekte zwembad De Grote Koppel!

Zwemmen in De Grote Koppel in Arnhem

Zwembad De Grote Koppel is een overdekt zwembad met een groot aanbod in zwemactiviteiten en zwemlessen. Van ABC-zwemles tot recreatief zwemmen, discozwemmen en kinderfeestjes. Regelmatig worden er leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd. Zo is er in vakantieperiodes vaak extra recreatief zwemmen met aanvullende activiteiten als watervoetbal of een stormbaan.

Met een watertemperatuur van 30° Celsius, is het heerlijk comfortabel en het zwembad heeft een gezellig restaurant met een kinderhoekje. Zo kun je na het zwemmen nog even lekker wat drinken terwijl de kleintjes zich prima vermaken!

Verder heeft De Grote Koppel een golfslagbad, een glijbaan, whirlpool, een apart peuterbad en onderwater-massage banken.

Bij mooi weer zijn de ligweide en het terras buiten geopend!

Recreatief zwemmen, ouder en kind zwemmen en gezinszwemmen

Naast recreatief zwemmen kun je hier ook ouder en kind zwemmen. Dit is geschikt voor kinderen van zes maanden tot vier jaar. Met behulp van spelletjes en liedjes leert je kind zich – samen met de ouder – thuis te voelen in het warme zwembadwater.

Iedere zondagochtend staat het zwembad in het teken van gezinszwemmen. Duik samen het warme water in en speel met diverse spelmaterialen.

Wil je weten wat er vandaag te doen is? Klik dan op de roze button voor de website!

Nooit meer een activiteit missen? Meld je dan meteen aan voor onze nieuwsbrief!

Sportcentrum De Grote Koppel

Olympus 29

6832 EL Arnhem

Openingstijden zie website
Prijs Klik voor actuele tarieven door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Grote Koppel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bezoekerscentrum Veluwezoom

Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

8x herfstdecoratie maken

Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.

Griezelige Halloween films voor kinderen

Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief