Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vossenjacht in het park

Speuren tussen hofdames en baronnen bij Kasteel Rosendael.

Op de Gelderse Dag op zaterdag 26 september verandert het park van Kasteel Rosendael in een groot speuravontuur. Tijdens de Vossenjacht in Rosendael gaan jullie samen op zoek naar bewoners en personeel van het kasteel. Ogen open, want wie weet spot je de hofdame achter een boom of de tuinman tussen het groen.

Hoe werkt de vossenjacht?

In het park hebben zich allerlei ‘vossen’ verstopt: bewoners en medewerkers uit vroegere tijden. Aan jullie de taak om ze te vinden. Onderweg verzamel je aanwijzingen en probeer je het codewoord te kraken.

Kinderen doen altijd mee onder begeleiding van een volwassene. De vossenjacht is inclusief parkbezoek en exclusief kasteelbezoek.

✓ Actieve speurtocht in het historische park
✓ Op zoek naar bewoners en personeel van het kasteel
✓ Inclusief parkentree

Data en tijden:
Wil je zeker zijn van een plekje? Reserveer vooraf online.

Klik op de roze button en boek jullie plek voor de Vossenjacht in Rosendael!

Tip: Ontdek meer leuke uitjes in regio Arnhem op onze uitagenda.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Rosendael

Rosendael 1

6891 DA Rozendaal

Openingstijden 26 september
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Rosendael

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ontmoet kasteelbewoners

Leuk uitje voor het hele gezin! Ontmoet kasteelbewoners bij Kasteel Rosendael!

Triavium IJsbaan

Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!

Plukdagen op de Stokhorst

Kom zelf appels plukken tijdens de Plukdagen op Fruitkwekerij De Stokhorst!

Weekend van de Wetenschap 2026

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!