Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Poppentheater Poppenhulst!

Een echt poppentheater waar de kleintjes meegenomen worden naar een fantasiewereld!

In het Poppentheater Poppenhulst in Den Bosch vind je nog een echt poppentheater. Verscholen achter een houten poort en een tweede poort op een bruggetje, worden spannende verhalen aangevuld met sprookjesachtige decors. De verhalen worden uitgebeeld door prachtige poppen. De spelers van het Marmottheater en theater IBBILJ nemen de kleintjes, op de derde of vierde zaterdag in de maand (om 15.00 uur) mee naar een fantasiewereld, waar de kinderen in het spel betrokken worden.

Leerzame voorstellingen die worden aangevuld met liedjes en onderwerpen, waaronder avontuur, toveren en Sinterklaas.

Een fantasiewereld waar de kleintjes zich thuis voelen!

Reserveringen kunnen gedaan worden per telefoon (073-122236) of per email (kesliensmeets@gmail.nl)

Praktisch
Speeladres is Bethaniëstraat tussen nr 33 en 35 (5211 LH)
– 1e poort is ruim op tijd open, 2e poort 10 minuten voor aanvang

Wil jij weten welke voorstelling er op dit moment speelt? Houd onze Uitagenda in de gaten of klik op de roze button.

Poppentheater Poppenhust

Papenhulst 26

5211 LC 's-Hertogenbosch

Openingstijden Elke derde en vierde zaterdag van de maand om 15.00 uur
Prijs €4,50
Mail direct

Mail direct naar Poppentheater Poppenhust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant

Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen

De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen

Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?

Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst

Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Theaterfestival Boulevard 2026, toffe familievoorstellingen!

Nog even en Theaterfestival Boulevard barst weer los! Van 6 t/m 16 augustus verandert de binnenstad van Den Bosch in één groot festival vol jeugdvoorstellingen, creatieve workshops, straattheater en het gezellige familieplein IK MAAK MEE. Omdat er iedere dag zoveel te beleven is, hebben wij de leukste tips per dag voor je verzameld. Zo kies je makkelijk de festivaldag die het beste bij jullie gezin past.

Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen

Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!