Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Gepubliceerd op 6 mei 2025
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.
Met de Kidsproof Kletspraat Moederdag valt er heel wat te kletsen over mama. Wedden dat je hele grappige antwoorden krijgt. Download ‘m hieronder gratis door op de afbeelding of button te klikken.

Klik hier voor de printversie Deze link opent in een nieuwe tab
Fijne Moederdag!
~ Carlijn ~
Tip: ben je uitgekletst met deze Kletspraat bekijk ook eens onze Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab bomvol leuke uitjes!
Lees ook:
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?Meer inspiratie
De Keinder Deinderen Deur in Vught!
Kom al helemaal in de carnavalsstemming bij de Elzenburg in Vught!?
Oetelkrabbelknutselfeest!
Doe mee met de Oeteldonkse kleurwedstrijd met het thema van 2026: Oeteldonk, Goade Mee?
Concert Curieus – Nationale Voorleesdagen
Een leuke voorstelling voor kinderen vanaf 2 jaar in de bieb, tijdens de Nationale Voorleesdagen!