Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Delights relatietherapie

Delights uit Rosmalen brengt relatie en gezin weer in balans.

Zit je midden in een echtscheiding en zoek je balans voor je kinderen? Delights Body en Mind kan je hierbij helpen. 

Nicole en Marcel hebben zelf het nodige meegemaakt op het relationele vlak binnen hun gezin. Ze hebben als ouder en stiefouder ervaren wat ingrijpende gebeurtenissen doen met kinderen en hebben aan den lijve ondervonden wat dat betekent voor hen als (stief)ouder. Daarom willen zij met hun kennis en kunde zoveel mogelijk gezinnen helpen hun balans weer terug te vinden. Ze bieden specialistische hulp aan mannen, vrouwen en kinderen bij het verwerken van echtscheiding. 

Ben jij opzoek naar de balans? Of merk je dat jullie echtscheiding nog al wat impact heeft bij je kind(eren)? Druk op de roze button hieronder en neem contact op met Delights Body en Mind.

Delights body + mind vof

Frederik Hendriklaan 9

5242 AR Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Delights body + mind vof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk

Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!

Docus de das avonturenpad!

Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!

De Betoverde Bomentuin

Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief