Dol op Tuinieren!
De Scheve Schup is een bijzondere tuinderij, gevestigd in de voormalige kloostertuin van Huize Theresia!
Op deze prachtige plek, gelegen in een bosrijke omgeving, is liefdevolle aandacht voor mensen, dieren en planten. En dat voel je!
Op De Scheve Schup worden groenten en bloemen kleinschalig geteeld, zonder gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen en kunstmest. Eigen bijen zorgen voor de bestuiving, met heerlijke honing als bonus. Kippen zetten onkruid en groenteresten om (en leggen eieren!).
De Scheve Schup stelt zich nadrukkelijk tot doel om een plek te zijn waar ieder, jong of oud, met of zonder beperking, op een plezierige manier bezig kan zijn in en met de natuur. Genietend op een bankje, wandelend of tuinierend.
Tuinieren
Als je tuinieren leuk vindt, maar geen eigen volkstuin wilt, of als je het prettig vindt om met anderen samen te werken, ben je welkom op De Scheve Schup!
Of je nu incidenteel een uurtje wilt komen of regelmatig een ochtend of middag, alles is mogelijk. In overleg kunnen we kijken welke bezigheden het best passend zijn bij jouw interesses en mogelijkheden. Er is van alles te doen: Zaaien, verspenen van plantjes, uitplanten, schoffelen, oogsten, enz. enz. Maar er zijn ook klussen als groenten verkopen, koffie zetten, bestellingen klaarzetten, klanten te woord staan, groepen ontvangen.
Kinderen kunnen hun eigen groentetuintje bewerken. Hiertoe zijn zogenaamde vierkantemetertuintjes aangelegd.
Ga gewoon een keertje langs en kijk wat er allemaal mogelijk is!
Ook zijn er regelmatig leuke workshop! Hou daarvoor onze Uitagenda in de gaten!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Nieuw: met kinderen naar Willem Twee in Den Bosch!
NIEUW: Willem Twee Toonzaal programmeert dit seizoen voor het eerst kindervoorstellingen!
Kleindierwandelpark Hedel
Éen van de leukste dierenpark in Bommelerwaard is Kleindierwandelpark Hedel.
Wandel of fiets het Planetenpad
Van de zon naar Pluto in Noordoost-BrabantBlogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!