

Blogs & inspiratie
Deel 2 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
Evelyne is fotograaf in Den Haag en laat ons haar favoriete plekken zien waar je je kinderen heel leuk op de foto kunt zetten. In dit tweede fotoblog: rondom het Kunstmuseum Den Haag!

Ken je de tuin achter het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab? Het is een hele fijne, beschutte plek waar de kids lekker kunnen spelen terwijl jij op het terras (of een bankje;-) zit. En de foto’s doen het hier geweldig! De kleuren, schaduw en licht en de karakteristieke Berlage elementen. Stoer!
De bakstenen muur is superstoer als achtergrond. En het geeft vaak een leuk effect als je kind opzij kijkt i.p.v. in de camera.
Ook heel leuk: laat je kids op de muur zitten (kijk hoe gaaf de bakstenen zijn gemetseld!) in 2 totaal verschillende poses.
De bronzen deur is echt te gek als achtergrond voor een stoere foto.
De vijver mét fontein aan de voorkant van het Kunstmuseum is een prachtige plek voor wat meer ‘romantische’ foto’s.
Kortom: rondom het Kunstmuseum is het hartstikke fotogeniek!
Tips in de buurt:
– het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab zelf is ook leuk met kinderen, hier belééf je de kunst!
– terras van het Fotomuseum: de tosti’s zijn héérlijk
– terras van Brasserie Berlage: jij lekker smullen terwijl je kinderen spelen in de tuin
– om de hoek vind je Museon-Omniversum Deze link opent in een nieuwe tab, een interactief museum waar ook prachtige films worden getoond in de enorme koepel; de Dome.
– Trek? een pizza bij Pastanini op de Fred is vlakbij!
In het volgende blog neemt Evelyne ons mee naar Kijkduin! Meer weten over Evelyne? Klik door voor meer informatie over Evelyne Photography. Deze link opent in een nieuwe tab
Tip: vorige blog Deze link opent in een nieuwe tabgemist? Daar laat Evelyne je zien hoe gaaf het is om te foto’s te maken op het Sweelinckplein! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs

Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!Meer inspiratie

Prinsjesdag feest in het Zuiderparktheater
Kom naar de laatste Vakantiepark-dag vol dans en plezier tijdens Prinjesdag!
Stadsspelen Den Haag
Kom naar de Stadsspelen Den Haag 2025: het gratis sport- en beweegfestival!
Planet Jump & Play geopend!
Planet Jump & Play: uniek spring- en speelplezier in Scheveningen
Nationale Sportweek Zoetermeer
Ontdek en probeer nieuwe sporten tijdens deze sportieve week.
Gratis kinderactiviteiten | Uit je dak
Knutsel je droomdak of speel het daknatuur-bingospel tijdens de Uit je dak-dagen!
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!