Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ik ben Kikker

De vaste Ik ben Kikker-tentoonstelling in het Kinderboekenmuseum. Nu nog leuker en groter!

In de vaste Kikker-tentoonstelling in het Kinderboekenmuseum, Ik ben Kikker, komen de geliefde boeken van de internationaal vermaarde Max Velthuijs tot leven en beleef je de avonturen van Kikker en zijn vriendjes Eend, Rat, Varkentje, Haas en Beertje.

Er is van alles te ontdekken en te doen in de speelse en tot de verbeelding sprekende tentoonstelling: schatgraven met Beer, taarten maken met Varkentje, schaatsen met Eend, klussen met Rat en nog veel meer.

Ik ben Kikker is superleuk voor kinderen van 0 t/m 6 jaar. Het is vrolijk, verrassend, fantasierijk en inspirerend.

Let op! Het museum is alleen te bezoeken met een vooraf besteld online ticket. Dit geldt ook voor Museumkaarthouders of houders van andere kortingspassen. Online tickets zijn makkelijk te kopen: ga naar de ticketshop via de oranje button op deze pagina en kies een dag en tijd.

Tip: nog meer leuke musea vind je in onze categorie Eropuit!

Literatuurmuseum Kinderboekenmuseum

Prins Willem-Alexanderhof 5

2595 BE Den Haag

Openingstijden Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 - 17.00 uur
Zaterdag en zondag: 9.00 - 17.00 uur

Tijdens schoolvakanties is het museum ook op maandag geopend. Het museum is gesloten op nieuwjaarsdag, Koningsdag, Bevrijdingsdag en eerste kerstdag.
Prijs Check de website voor actuele prijzen, met Museumkaart gratis
Het museum is alleen te bezoeken met een vooraf besteld online ticket. Dit geldt ook voor Museumkaarthouders of houders van andere kortingspassen. Online tickets zijn makkelijk te kopen: ga naar de ticketshop via de oranje button op deze pagina en kies een dag en tijd.
Reserveer
Mail direct

Mail direct naar Literatuurmuseum Kinderboekenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.