Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Huur een bootje!

Huur een kano, waterfiets, sloep, zeilboot of andere boot bij Bootverhuur Vlietland!

Het gratis toegankelijk recreatie- en watersportgebied Vlietland is een héérlijke plek met de kinderen. Er is hier zoveel te doen!

Je kunt lekker in het water plonzen vanaf één van de vele zwemstrandjes, maar ook kun je een bootje huren en lekker het water op gaan. Er is van alles te huur: een zeilboot (allerlei verschillende types), motorboot, sloep, kano, waterfiets of roeiboot.

Je kunt op het meer van Vlietland blijven. Verken de smalle slootjes per kano, vaar met een motorbootje de polder in of maak een rondje met een roeiboot. De waterfietsen zijn niet alleen populair bij kinderen en jongeren, maar ook (groot)ouders trappen wat af bij Vlietland.

Ook is het de perfecte start voor een dagtocht met de sloep naar Leiden, het Braassemermeer, de Kaag of de polder in naar boerderij ’t Geertje.

Bij de receptie van WSC Vlietland weten ze er alles over en ze helpen je graag. Ook met de keuze van je boot!

Wat je plannen ook zijn, bij Bootverhuur Vlietland beleef je een heerlijke dag op het water!

Tip: klimmen en klauteren doe je bij Klimpark het Klimeiland!

Tip: Na een dagje Vlietland eet je natuurlijk op het terras van Waterfront!

Klik door via de roze button en geniet van het water!

 

Bootverhuur Vlietland

Rietpolderweg 11

2266 BM Leidschendam

Openingstijden De bootverhuur is van april t/m oktober. Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Bootverhuur Vlietland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Royal Delft Museum

Ga op nijntje-speurtocht en ontdek meer Delfts Blauw met audiotour in het museum en bezoek de fabriek.

Gratis sporten in Den Haag

Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!