Ballorig ’s-Gravenzande
Kom binnenspelen bij speelparadijs Ballorig 's-Gravenzande! Tof uitje voor het hele gezin!
Indoor speeltuin Ballorig is een kinderparadijs waar kinderen écht kind kunnen zijn. Leef je uit in de te gekke speeltoestellen, vier je verjaardagsfeestje of kom met je hele klas spelen tijdens je schoolreisje.
Ook aan de allerkleinsten is gedacht. In het speciaal ingerichte peutergedeelte kunnen kinderen tot 5 jaar met papa, mama of oppas en leeftijdsgenootjes op ontdekking. Overdekt spelen is nog nooit zo’n feest geweest!
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Ballorig ’s-Gravenzande
Monsterseweg 129b
2691 JE 's-Gravenzande
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Den Haag van strand tot stad
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!