
Vossentocht voor kleintjes
Voor de allerkleinste speurders is de Vossentocht in Meijendel heel erg leuk en leerzaam!
Wat leeft er onder een boomstam? En hoe dik is een boomstam eigenlijk? Voor de allerkleinste speurders heeft Dunea een Vossentocht met 10 kleine natuuropdrachten uitgezet. De tocht begint naast natuurspeeltuin het Monkeybos. Volg de witte paaltjes tot je het startbord tegenkomt. En dan… aan de slag.
Gebruik al je zintuigen om de natuur op een andere manier te ontdekken. Bij bezoekerscentrum de Tapuit kun je tijdens openingstijden een opdrachtenkaart ophalen. Is deze gesloten? Je kunt de Vossentocht ook downloaden. Klik door via de roze button.
De vossentocht is een leuke gratis activiteit voor elk seizoen met je dreumes, peuter of kleuter.
Tip: Voor de kinderen van 6-12 jaar is de Duincampus een échte aanrader. De duinschriften met opdrachten haal je ook bij de Tapuit.
Klik op de roze button voor alle informatie.
De Tapuit Bezoekerscentrum Dunea
Meijendelseweg 42
2243 GN Wassenaar
Openingstijden
zie website via roze button van duneaPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.
Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!