Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege de Wildhoef

Leuke manege in de Bosjes van Pex in Den Haag. Voor kinderen vanaf 7 jaar.

Manege De Wildhoef ligt in de prachtige “Bosjes van Pex“, grenzend aan het Westduinpark en het strand van Den Haag. Op deze manege hebben paardenliefhebbers de gelegenheid om op een ontspannen manier te kunnen genieten van het paardrijden. Het welzijn van de paarden en het plezier van samen met een paard bezig zijn staan centraal.

Op Manege De Wildhoef worden lessen aangeboden op verschillende niveaus. Omdat zij vinden dat paardrijden uit meer bestaat dan een rondje rijden op een paard, bieden ze nog veel meer aan:

Freestyle Systeem, vanaf 7 jaar
Paardrijden Plus, vanaf 8 jaar
Groepslessen, na het volgen van Freestyle Systeem en Paardrijden Plus of privelessen bij rijervaring
Carrousel, vanaf F4 niveau
Ruiterbewijs, vanaf 14 jaar en minimal F6 niveau
Buitenritten, vanaf F6 niveau
Privelessen Freestyle Systeem vanaf 7 jaar, rijden vanaf 8 jaar
Leasen van een pony of paard, in overleg

Meer weten? Klik door via de roze websitebutton!

Tip: Op Kidsproof Den Haag vind je een heleboel clubjes voor je kinderen! En check onze eropuit categorie voor de leukste uitjes in en om Den Haag met kinderen.

Manege de Wildhoef

Daal en Bergselaan 23

2565 AB Den Haag

Openingstijden zie website of neem even contact op
Prijs zie website voor de tarieven
Mail direct

Mail direct naar Manege de Wildhoef

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Peutergym bij Ren4Sport

Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.

Zomerschool Hoftheater

Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Hart Beach surf- en skatelessen

Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief