Prinsen- en prinsessendagen bij het Loo
Beleef jouw sprookje op Paleis Het Loo met een fantastisch programma!
Een zomers dagje Paleis Het Loo krijgt nét dat beetje extra tijdens de Prinsen- en prinsessendagen. Hier draait het om plezier maken en helemaal jezelf zijn, samen genieten dus. De Prinsen- en prinsessendagen van Het Loo zijn onderdeel van Zomerpaleis Het Loo. Er is dan van alles te doen in en rondom het paleis!
Wat is er te doen in het paleis?
Op het stallenplein begint het al goed met een race- en sprintbaan. Daarna lopen jullie zo door naar de klosbaan waar van alles te doen is (lekker actief dus). Denk aan boogschieten, spelletjes en jezelf versieren.
Op het grote podium zijn afwisselend voorstellingen te zien, fijn overdekt trouwens. En op het grasveld is genoeg ruimte om te spelen of gewoon even te kijken.
✓ Veel buitenactiviteiten en speelplekken
✓ Voorstellingen op een groot podium
✓ Vrij rondlopen en ontdekken in de paleistuin
Ook leuk: extra’s en chillplekken
Naast alle activiteiten kunnen jullie het paleis zelf ontdekken met audioroutes of een kijkje nemen vanaf het dak. Het Juniorpaleis is open en in de tuinen is zelfs een speurtocht te doen.
Even rustig aan? De chillweide is zo’n fijne plek waar je samen neerstrijkt in de schaduw (wij blijven hier altijd nét wat langer hangen).
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton.
Paleis Het Loo
Koninklijk Park 16
7315 JA Apeldoorn
Openingstijden
21 juli tot en met 20 augustus op dinsdag, woensdag en donderdag.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vVan molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.