
Surf’s Cool! Surf Feestje
Wil jij een feestje om nooit te vergeten? Vier dan je verjaardag bij Surf 's Cool!
Bij Surf ’s Cool! vier je je verjaardag op een unieke plek: op De Pier van Scheveningen! Recht boven de golven!
Samen met je vrienden en vriendinnen (minimaal 10 kids) gaan jullie de zee in om de golven te trotseren. Na de surfles kun je je feestje compleet maken met frietjes, pannenkoeken of pizza.
Het surffeestje duurt 2 uur. Jullie krijgen in die tijd professionele training met een half uur theorie en veiligheid, een half uur omkleden en warming up en daarna een vol uur echt surfen.
Surf’s Cool! biedt ook surflessen, surfkampen en naschoolse surfles op een unieke locatie in Scheveningen. Omdat ze zijn gevestigd bovenop De Pier hebben ze niet alleen een prachtig uitzicht op de zee, maar is dit ook nog eens de beste plek om de surflessen te bekijken.
Voor meer info over het surffeestje klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Surf 's Cool!
Strandweg 150
2586 ZZ Den Haag
Prijs
Vanaf € 15,- p.p.Toon op kaart
Meer inspiratie


Laurant Kids Atelier
Beleef super leuke creatieve kinderfeestjes in Den Haag bij Laurant Atelier!
Feestje op het Klimeiland
Een heel stoer partijtje vier je in Klimpark het Klimeiland bij recreatiegebied Vlietland!
Freerunfeestje Zoetermeer
Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines! Op een binnen- of buitenlocatie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!