
Klimtuin
Een grote klim-en klautertuin bij Intratuin Cruquius
De Klimtuin van Intratuin Cruquius is een hele grote klim- en klautertuin voor kinderen tot 12 jaar.
(Groot)ouders en verzorgers kunnen lekker genieten van een kop koffie of wat lekkers uit het restaurant, terwijl de klimaapjes zich heerlijk kunnen uitleven.
De openingstijden zijn hetzelfde als de winkel, maar houd er rekening mee dat vanaf ongeveer een half uur voor sluitingstijd de klimtuin gesloten zal worden in verband met de schoonmaak. De toegang is gratis.
Je vindt de Klimtuin tegenover de ingang van het restaurant van het tuincentrum
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!
Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!