Greenjoy Bootverhuur
Bij Greenjoy huur je fluisterstille elektrische sloepen. Geen vaarbewijs nodig!
Huur een fluistersloep
Bij Greenjoy kun je een ruime 10-persoons fluistersloep huren. De sloepen liggen aan de achterzijde van Stadsschouwburg in de Leidsevaart.
Een sloep huren kan zelfs tot een uur van te voren! Vaar over het Spaarne, de monumentale Stadsbolwerken of vaar het rondje Haarlem via Spaarndam en de Mooie Nel!
Milieuvriendelijk bootje huren in Haarlem
De sloepen van Greenjoy zijn elektrisch, stil en milieuvriendelijk! Gezellig met een picknickmand vol lekkers kun je dan heerlijk verantwoord genieten van een boottochtje door Haarlem.
Eenvoudig online een sloep reserveren
Je kan online een elektrische sloep reserveren om vervolgens de sloep te activeren met jouw eigen mobiele telefoon.
Klik door naar de website van Greenjoy voor meer informatie en om een sloepje te reserveren!
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De allerleukste lente- buitenuitjes met kinderen in Haarlem
Kidsproof wandelingen, speurtochten en natuuravonturen voor gezinnen
Van de Schuur, voor jou!
Of je nu komt met een dreumes op schoot of een puber naast je: bij de Schuur vinden jullie altijd iets waar jullie blij van worden. Nieuwsgierig naar wat er de komende maanden te zien is? Dit staat er voor kids en gezinnen op het programma!
1 April: 10 grappen!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze 1 april grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?