Bootje huren
Voor een vakantiegevoel aan de rand van de stad!
Aan de rand van het vaargebied de Mooie Nel ligt Bij van Assema; een gezellig café met een groot terras aan het water.
Kom hier een langs voor bijvoorbeeld de ‘omfiets appeltaart’ of een lekkere pizza.
Het fijne speeltoestel is afgeschermd van het water dus kinderen kunnen heerlijk buiten spelen. Maar ook binnen staan manden met speelgoed en kleurspullen klaar!
Zin om een stukje te varen? Er zijn motorboten en fluisterboten te huur, die zonder vaarbewijs zijn te besturen! Uiteraard zijn er zwemvesten voor de kinderen aanwezig. De boten kunnen vooraf al online worden gereserveerd. Klik hiervoor door naar de website!
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras
Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!