
De Vertelschuur
In de Vertelschuur worden verhalen verteld, van sprookjes tot een eigentijds verhaal. Lekker luisteren.
De Vertelschuur is een oude verbouwde schaapskooi waar de vertelkunst levend wordt gehouden. Je hoort er sprookjes, legendes, mythes of een eigentijds verhaal.
De meeste verhalen zijn voor volwassen maar in vakanties en soms ook daarbuiten zullen er ook verhalen voor kinderen zijn.
Kindervoorstellingen vind je op onze uitagenda of op de website van de Vertelschuur.
De Vertelschuur
Krullenlaan 3
2061 HT Bloemendaal
Prijs
Kaartjes kosten €10,- voor volwassenen en €5,- voor kinderen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


LAM museum
Hét FOODART museum van de wereld, dat is LAM! Kijk, verwonder, ontdek en bepaal zelf hoe!
Speur door Museumhuis Beeckestijn
'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!
Familie activiteiten in het Rembrandthuis
Vier de zomervakantie bij Rembrandt thuis met tekeningen, een multimediatour en etsen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!