Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootje huren

Voor een vakantiegevoel aan de rand van de stad!

Aan de rand van het vaargebied de Mooie Nel ligt Bij van Assema; een gezellig café met een groot terras aan het water.
Kom hier een langs voor bijvoorbeeld de ‘omfiets appeltaart’ of een lekkere pizza.

Het fijne speeltoestel is afgeschermd van het water dus kinderen kunnen heerlijk buiten spelen. Maar ook binnen staan manden met speelgoed en kleurspullen klaar!

Zin om een stukje te varen? Er zijn motorboten en fluisterboten te huur, die zonder vaarbewijs zijn te besturen! Uiteraard zijn er zwemvesten voor de kinderen aanwezig. De boten kunnen vooraf al online worden gereserveerd. Klik hiervoor door naar de website!

Café Bij van Assema

Penningsveer 5

2065 AM Spaarndam

Mail direct

Mail direct naar Café Bij van Assema

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Den Haag van strand tot stad

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Play Kinetix – Interactief gamepark!

Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN! (én airco!)
Aanbeveling

Stuif-Stuif

Een groots en veelzijdig kinder-vakantie-evenement voor kinderen van 4 t/m 12 jaar

SportSupport Zomervakantie activiteiten

Van huttenbouw tot suppen en beachgames; bekijk wat er allemaal te doen is deze vakantie!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en echte zwemparadijzen.

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Ontdek de wereld van Hero!

Waar vinden kinderen hun 'tweede thuis', mogen ze lekker vies worden, wordt de inrichting gezien als 'derde pedagoog' en is gezond eten heel belangrijk? Ontdek Hero!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!