Kom In Mijn Tuin
Kom In Mijn Tuin leert je alles over zelf planten, telen en oogsten.
KIMT heeft als doel om kinderen en (groot)ouders te leren over zelf planten, telen en oogsten. Daarbij mag je gebruik maken van de prachtige tuin aan het Groenendaalse Bos.
Kindertuin
Zit jij in groep 5 t/m 8? Lijkt het je leuk om groenten en bloemen te kweken? Dat kan in je eigen tuintje van 10 m bij 1 m gedurende het seizoen van april t/m september, wekelijks na schooltijd onder begeleiding van vrijwilligers. De door jouw gekweekte groenten en planten mag je natuurlijk mee naar huis nemen om er daar van te genieten.
Generatietuin
Wil je als (groot)ouder samen met je (klein)kind in de tuin werken? Dat kan nu in een gezamenlijke tuin van 10 m bij 1,5 m. Samen zorgt u wekelijks voor uw moestuin, gedurende het seizoen april – september, na schooltijd, onder begeleiding van een tuinbegeleider. Natuurlijk mogen zelfgekweekte groenten mee naar huis genomen worden.
Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Meer inspiratie
Teylers Museum
Het museum van de verwondering; een onvergetelijke ontdekkingstocht in een prachtig pand aan het Spaarne
Play Kinetix – Interactief gamepark!
Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN! (én airco!)
World of Dinos | Zandvoort – Met Kidsproof Korting!
Ontmoet levensechte bewegende dinosauriers, boek met 25% KIDSPROOF KORTING!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Magie op het doek: ben jij al eens naar de film geweest bij de Schuur in Haarlem?
Met je nieuwsgierige peuter of met een avontuurlijke basisscholier: filmliefhebbers van alle leeftijden zitten helemaal goed bij de Schuur!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Bezoek World of Dinos met korting!
Ontmoet levensechte bewegende dinosauriers, boek met 25% KIDSPROOF KORTING!