Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Molen de Adriaan

Een van de meest markante gebouwen van Haarlem!

Je ziet ze wel staan in ons Hollandse landschap, van die mooie molens met van die rustig ronddraaiende wieken…

Maar ben je er wel eens binnen geweest?
Wist je waarvoor molens gebruikt worden?

Kom eens binnen voor een rondleiding en leer in 45 minuten alles over de geschiedenis van deze Molen ‘de Adriaan.’

Vergeet ook zeker niet te genieten van het super mooie uitzicht over de stad, wanneer je op de stelling, 12 meter boven de grond, staat!

Klik op de roze button om naar de website te gaan, hier kun je vast wat prachtige foto’s bekijken en alle benodigde info vinden.

Molen de Adriaan

Papentorenvest 1A

2011 AV Haarlem

Openingstijden Zie website
Prijs kinderen tm 4 jaar gratis, kinderen tm 12 jaar €1, volwassenen €3,50 Pinnen is niet mogelijk!
Mail direct

Mail direct naar Molen de Adriaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Boerderij Zorgvrij

Een boerderij met spinnenbos, speeltuin en elke dag leuke boerderij-activiteiten!

Meivakantie bij de Schuur

Een week vol avontuur op het toneel en op het grote doek voor het hele gezin!

Meivakantie bij Teylers Museum

Wetenschap is cool! Ontdek het met een quiz, demo's en meer!

NIEUW bij Noord-Hollands Archief!

Ga op zoek naar verdwenen dieren en natuur in deze gratis, interactieve tentoonstelling!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief