Kabouterpad Bentwoud
Met rode puntmuts, rode wangen én knapzak op zoek naar kaboutersporen op het Kabouterpad!
Door de bossen van het Bentwoud kronkelt een Kabouterpad. Bij Restaurant Roest op golfbaan Bentwoud (Boslaan 3, Benthuizen), ligt een gevulde knapzak en een heuse puntmuts voor je klaar. En natuurlijk het grote Staatsbosbeheer Kabouterboek, met opdrachten voor op de route. Zo wordt jouw kleine kabouter een echte kabouterkenner! Leuk voor (groot) ouders met kinderen of voor een kinderfeestje.
Let op: je moet vooraf online reserveren en je kan alleen afhalen tijdens openingstijden van Restaurant Roest. Klik door via de roze websitebutton om dit te doen en teleurstellingen te voorkomen!
Met de Kabouter-klapkaart luister je onderweg naar een verhaal en doe je Kabouteropdrachten. Op zoek naar echte kaboutersporen, als dát geen avontuur wordt!?
Het begin van het Kabouterpad is bij Parkeerplaats Bentwoud-west (Wilde Veenenpad). Deze parkeerplaats ligt op ca. 1 km. van de parkeerplaats bij Golfbaan Bentwoud.
Via het Kabouterpad maken kinderen van 3 t/m 6 jaar een leuke en leerzame boswandeling. Voordat de kids op speurtocht gaan, veranderen ze zelf in een kabouter met een puntmuts, rode wangen en een knapzak. Jouw kleine kabouter wordt snel een échte kabouterkenner. De speurtocht op het Kabouterpad is ook superleuk als kinderfeestje!
De rugzak en materialen mag je na afloop houden, een mooie beloning voor al het speurwerk!
Tip: Op zoek naar andere inspiratie voor een dagje weg in de omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Tip: je kunt ook een gaaf boswachtersfeestje vieren!
Kabouterpad Bentwoud
Wilde Veenenpad
2731 LD Benthuizen
Openingstijden
Afhalen alleen mogelijk tijdens openingstijden van Restaurant Roest
Prijs
Zie website voor actuele prijzenVolwassenen gratis
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!