CoderDojo bij BplusC
Hoe tof! Kennis maken met nieuwe technologie, machines en robotica, bij BplusC in de Nieuwstraat.
Bij CoderDojo maak je kennis met nieuwe technologie, machines en robotica. Een gezellige club bij BplusC waar je leert maken, programmeren, en uitproberen. Waar je vragen kunt stellen en op zoek gaat naar een antwoord.
Onder begeleiding van vrijwilligers leer je altijd weer iets bij. Verder deel je onderling je kennis en maak je nieuwe dingen. CoderDojo heeft slechts één regel: “Boven Alles: Wees Cool!”. Pesten, liegen en mensen hun tijd verdoen is niet cool.
Je kunt gewoon gratis meedoen aan een CoderDojo workshop! Het is twee keer per maand op zaterdag van 13.30-16 uur in locatie Nieuwstraat. Er is beperkt plek, dus aanmelden is verplicht.
Check voor meer info de website via de roze button.
Tip: Bij BplusC kun je nog veel meer cursussen op het gebied van kunst volgen.
BplusC
Nieuwstraat 4
2312 KB Leiden
Openingstijden
2x per maand op zaterdag13.30 - 16 uur
Prijs
Toegang gratisToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Ouder-kind naaidag
Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!