Plukken bij Piet
Pluk in het voorjaar de mooiste tulpen en narcissen bij Pluktuin Plukken bij Piet in Noordwijkerhout.
Aan de Boekhorsterweg 16 te Noordwijkerhout kun je bloemen plukken. Kom gezellig een keertje kijken!
Pluk je emmertje vol en voor 20 cent per bloem heb je zelf een mooie bos samengesteld. In 2025 vanaf 5 april weer geopend! Ieder weekend zaterdag en zondag van 13.00-18.00 uur. Of koop een gezellig potje aan de weg. Iedere dag is de kar weer vol!
Plukken bij Piet vind je aan de Boekhorsterweg in Noordwijkerhout. Een pluktuin klein en fijn. Er staat een trampoline en ze hebben leuke buren: Como & Co waar je een bakje koffie doet aan het Como meer.
Klik door via de roze websitebutton voor meer informatie.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Plukken bij Piet
Boekhorsterweg 16
2211 AL Noordwijkerhout
Openingstijden
in het voorjaar begin april- meitulpen en narcissentijd, check de site Ieder weekend zat en zo van 13.00-18.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Arcade spelen bij De BUB
NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden
Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!