Meimarkt Pathmos
Struin langs wel 280 kraampjes met tweedehands spullen in het sfeervolle Pathmos.
En dit is alweer de 22e editie van de Meimarkt. Vol trots presenteert de organisatie de grootste rommelmarkt van Overijssel.
Naast een heleboel mooite vondsten kunnen de kinderen zich ook goed vermaken. In de wijk lopen 2 supergrote verrassingen rond, waar je sowieso mee op de foto wilt!Vlakbij het muziekplein is een schmink kraam. Je kunt nu ook nog meedoen aan de kleurplaat wedstrijd. Op het muziekplein treden verschillende artiesten op, en maken daarmee de gezelligheid compleet.
Tip: trek gekregen? Hier vind je de leukste restaurants met kindermenu (en speeltuin)!
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Meer inspiratie
Campina Open Boerderijdag Tilligte
Een dagje uit op een echte boerderij, met boerenstormbaan, schminken en natuurlijk veel koeien!
Podiumtijgers gezocht
De Reisopera zoekt enthousiaste kinderen voor meezingconcert 'Van Parijs tot Purmerend'.
GRIMM (8+)
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix bij Schouwburg Hengelo!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!