
Voorleesuurtje Enschede
Terug naar het overzichtGezellig voorgelezen worden in de bibliotheek van Enschede tijdens het voorleesuurtje.
Voorlezen is leuk én belangrijk. Het kan overal: thuis, op vakantie en natuurlijk in de Bibliotheek Enschede. Daarom is het Voorleesuurtje terug. Speciaal voor alle kinderen in Enschede om even weg te dromen bij een goed boek.
Elke zaterdagochtend ben je van harte welkom bij het Voorleesuurtje tussen 10:30 uur en 11:30 uur in de centrale vestiging van de Bibliotheek Enschede en Enschede Zuid. Laat je voorlezen door één van de enthousiaste voorleesvrijwilligers en neem na afloop gelijk een paar leuke boeken mee om thuis ook uit voorgelezen te worden. Dat gaat heel makkelijk want alle jongeren (tot 18 jaar) mogen gratis lid worden van de Bibliotheek.
Je hoeft je niet van tevoren aan te melden en opa, oma, pappa of mamma zijn ook van harte welkom. Het uurtje wordt elke week herhaald, behalve in de kerst- en zomervakantie.
Klik op de roze websitebutton om naar de website van Bibliotheek Enschede te gaan
In de categorie Kinderfeestjes vind je ruim 150 toffe kinderfeestjes in Twente!
Data:
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
- zaterdag 18 januari 2025
- zaterdag 25 januari 2025
- zaterdag 1 februari 2025
- zaterdag 8 februari 2025
Bibliotheek Enschede
Pijpenstraat 15
7511 GM Enschede
Openingstijden
10.30 - 11.30 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Tierpark Nordhorn
De bijzondere dieren komen wel heel dichtbij. Je mag ze zelfs voeren in Tierpark Nordhorn!
Avonturenpark Hellendoorn
Houd je van avontuur en attracties? Ga dan naar het familiepretpark Avonturenpark Hellendoorn!
Schaapskooi Stroothuizen
Een schaapskooi, beleving- en blotevoetenpad...ze hebben het allemaal bij Schaapskooi Stroothuizen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestjes Bewaarspecial!
Onze Kinderfeestjes Bewaarspecial is uit! Vol leuke adresjes voor actieve en creatieve kinderfeestjes in o.a. Hengelo, Enschede, Almelo, Oldenzaal en Haaksbergen.
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
Waar is hier de ballenbak?
Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!