Pannenkoekenhuizen!
Lekkere pannenkoekenhuizen en pannenkoekenrestaurants in en om Utrecht!
Kinderen zijn gek op pannenkoeken dus je doet ze vast een groot plezier met een bezoekje aan een leuk pannenkoekenhuis! Ken je deze leuke pannenkoekenhuizen in en om Utrecht al?
Parkrestaurant Anafora ligt prachtig in het hart van het groene en waterrijke Máximapark. En weet je dat je er ook op de fiets zo bent vanuit Utrecht Centrum? Combineer een bezoekje aan dit mooie restaurant met spelen in de fantastische Bosspeeltuin!
In een unieke, stoere barn in Schalkwijk vind je PAND Pannenkoek. Je kunt er heerlijk pannenkoeken eten en volop binnen en buiten spelen. Extra leuk: binnen en buiten valt zoveel leuks te beleven voor kinderen. Want een caravan die midden in het resaturant staat… en een echte auto… dat is toch echt cool! Ga eens naar dit hippe pannenkoekenrestaurant in Schalkwijk en ontdek wat er nog meer te beleven is.
De Ponthoeve is een unieke pannenkoekenboerderij op een prachtig eiland in de rivier de Lek. Vanuit het pannenkoekenrestaurant en de dakterrassen heb je een fantastisch uitzicht. De boerenpannenkoeken worden natuurlijk gemaakt met melk van de eigen koeien. En die koeien mag je ook rustig even gaan begroeten. Met speelgelegenheid voor de kinderen!
Nog meer leuke tips vind je in onze blog over pannenkoekenhuizen in en om Utrecht en kijk ook even bij de andere leuke kindvriendelijke restaurants in Utrecht.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Ontdek Lente Gagel
Het kindvriendelijke Fort de Gagel is gehuld in vrolijke lentesferen voor de voorjaarsvakantie!
Uit eten!
Wat is er lekkerder dan genieten van een heerlijke maaltijd die ook nog eens voor je wordt gemaakt?
Koetshuis Beerschoten
Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!