Recreatieplas Agnietenplas
Strand, zwemmen, speelweide....de Agnietenplas in Zwolle heeft het allemaal!
De Agnietenplas ligt in de uiterwaarden van de Overijsselse Vecht.
Het is een grote plas met een mooi recreatiestrand, vis- en watersportmogelijkheden.
Het zwemwater wordt door de provincie gecontroleerd en er is een heerlijk zandstrand bij, waar de kids lekker kunt spelen.
Een deel van het water is afgezet op een maximale diepte van 1.20 mtr. en er zijn wc’s!
De plas ligt naast de camping en restaurant de Agnietenberg.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Maak je eigen mini-mummiedier
Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!
Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen en lasergame bij Funzone in Zwolle.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie uitjes rondom Zwolle! Wat gaan jullie doen?
De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
TIP! Een regenachtige redden in de vakantie?
Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!