Boscafé de Beken
Kom spelen en eten bij Boscafé de Beken in het Renkums Beekdal. Een prachtig natuurgebied.
Kom je lekker spelen en eten bij Boscafe de Beken? Boscafé de Beken is een restaurant dat zich bevindt op een mooie locatie midden in het natuurgebied het Renkums Beekdal!
Voor kinderen is de omgeving van het Boscafé een paradijs. Ze kunnen er naar hartenlust spelen.Er is een:
– Kabouterpad
– Droombomenpad
– Blotevoetenpad
– Waterspeelplek – met de hand water oppompen uit de grond en laten stromen in de houten pijpen.
– Kinderboerderij
– Tipitent
– kinderspeeltent
Terwijl de kinderen heerlijk spelen, kunnen ouders en opa’s en oma’s genieten van al het lekkers dat het Boscafé te bieden heeft. Reserveringen zijn mogelijk vanaf 8 personen.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer lekkere en kindvriendelijke restaurants in Arnhem en omgeving? Check het!
Boscafé de Beken
Nieuwe Keijenbergseweg 174
6871 VZ Renkum
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.