Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pizzabakkers

Ga genieten van een overheerlijke Pizza bij De Pizzabakkers aan de Boerenstraat in Arnhem.

De pizza’s van De Pizzabakkers worden gebakken in de Italiaanse houtoven. Door het complexe deegbereidingsproces volgens authentiek Romeins recept is de bodem superlekker, dun en krokant. De pizza’s worden belegd met uitsluitend verse en zoveel mogelijk eerlijke, ingrediënten.

Geniet van klassiekers als de Margherita, Salami en Napoletana of van een heerlijke ´Pizza van de maand´. Naast pizza’s vind je ook echte Italiaanse antipasti en heerlijke salades op het menu.

Kinderen kunnen tijdens het wachten op hun pizza vragen om een bolletje speeldeeg, lekker ‘kleien’ met pizzadeeg! (Niet om op te eten, alleen om mee te spelen)

Bij De Pizzabakkers kan je alleen betalen met PIN of creditcard!

Wil je meer informatie? Klik op de roze websitebutton om doorgelinkt te worden naar de website.

Tip: Bekijk ons hele overzicht van kindvriendelijke restaurants in en om Arnhem.

De Pizzabakkers Arnhem

Broerenstraat 35

6811 EB Arnhem

Openingstijden Maandag t/m donderdag: 17.00 - 22.00 uur
Vrijdag / Zaterdag: 17.00 - 23.00 uur
Zondag: 17.00 - 22.00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Pizzabakkers Arnhem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Arnhem

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag vieren in en om Arnhem

Koningsdag in Arnhem vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Leuke uitjes voor de meivakantie

Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief