
Sporten met Monkey Moves
Monkey Moves is een uniek beweegprogramma waar kids meerdere sporten leren.
Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport, hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.
In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt, zal er elke les een klim- en klauterparcours aanwezig zijn. Het parcours lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.
Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.
De volgende lessen worden aangeboden: dreumesgym (1,5 t/m 3 jaar), peutergym (3 t/m 4 jaar), kleutergym (4 t/m 6 jaar) en basisschoolkinderen (6 t/m 9 jaar)
Er is een gratis proefles mogelijk, zodat je kind kennis kan maken met Monkey Moves.
Locaties: Arnhem, Duiven, Westervoort en Rheden.
Voor meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!
Kijk ook eens in onze rubriek eropuit voor leuke uitjes met kinderen.
Monkey Moves
Openingstijden
Check voor de actuele tijden de website via de roze button.Prijs
Klik voor tarieven door naar de site.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Zomervakantie uitjes in en om Arnhem
De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is begonnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.