
Ballorig
Op zoek naar een leuke binnenactiviteit, zodat de kids even lekker kunnen uitrazen? Ga dan naar Ballorig!
Een binnenspeeltuin is voor kinderen altijd een feestje! En terwijl zij lekker bezig zijn kun jij even rustig zitten met een kop thee en je telefoon 😉
Bij Ballorig kunnen ze springen op de mega trampoline, klimmen op de grote klimvulkaan en crossen op het autocircuit (kost wel extra).
Voor de allerkleinsten is er een speciaal peutergedeelte waar ze zich heerlijk kunnen vermaken. Ook leuk, ga eens met de kleintjes naar de speciale peuterochtend dan is het lekker rustig!
Wil je alvast een kijkje nemen? Klik dan op de roze button!
Psst wist je dat ze bij Intratuin Duiven een gratis binnen en buitenspeeltuin hebben? Moet je echt een keer geweest zijn!
Ballorig Arnhem
Hazenkamp 36
6836 BA Arnhem
Openingstijden
Klik voor meer info door naar de site.Prijs
Klik voor meer info door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland