
Bombastix en de schatkamer van kasteel Doorwerth
Betreed de wereld van Professor Bombastix en de Draak van Doorwerth op Kasteel Doorwerth!
Professor Bombastix bij Kasteel Doorwerth
In vakanties wordt Kasteel Doorwerth het toneel van een spektakel met niemand minder dan Professor Bombastix! Het kasteel opent haar deuren voor een avontuur vol avontuur en verrassingen, leuk voor jong en oud.
Vreemde dingen staan er in de schatkamer van kasteel Doorwerth; een paar gewone, kostbare schatten, maar ook veel bijzondere sprookjesachtige schatten,
en een aantal hele toverachtige schatten. Ja zelfs drie onzichtbare schatten! (zo wordt gezegd). Professor Bombastix gaat vandaag samen met de kinderen en zijn magische proefjesmachine alles goed onderzoeken. Het wordt weer een magisch avontuur vol verrassingen!
De voorstelling is in het kasteel, geschikt voor alle leeftijden en duurt circa 45 minuten.
Een kaartje is inclusief een bezoek aan het kasteel.
Tip: Een bezoek aan het kasteel duurt ongeveer een uur, plan je kasteelbezoek vòòr of ná de voorstelling.
voorstelling 1: 11:30 uur
voorstelling 2: 13:30 uur
Reserveren noodzakelijk!
Komen jullie ook langs? Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk clubje voor je kids? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes.
Data:
- donderdag 7 augustus 2025
- donderdag 16 oktober 2025
- maandag 22 december 2025
- maandag 29 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kasteel Doorwerth
Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Focus Junior in de zomervakantie
In de zomervakantie heeft Focus Arnhem weer mooie familiefilms in hun juniorprogramma!
Speurtocht en ansichtkaarten stempelen
Ga deze zomer op ontdekking vol spannende speurtochten, kaarten en verhalen die tot leven komen!
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.