Boerderij kinderfeestje
Vier je kinderfeestje op een van de stadsboerderijen van Natuurcentrum Arnhem!
Kinderfeestje op de boerderij
Zin in een loeigezellig kinderfeestje? Kom naar de stadsboerderijen van Natuurcentrum Arnhem en vier een supertof kinderfeestje. De boer een handje helpen met klusjes op de boerderij, lekker spelen tussen de dieren of spelletjes en speurtochten doen, er is veel mogelijk. Het boerderijleven is niet niks en daarom kunnen de kinderen ook terecht Bij Boerderijcafé De Hooijmaat voor een hapje en een drankje!
Zin om gewoon heerlijk uit te waaien en te ravotten op het erf? Je kunt je feestje natuurlijk ook gewoon zelf organiseren. Je neemt je eigen spullen mee naar de Stadsboerderij.
Voor jong én oud
Een kinderfeestje op de boerderij is leuk voor jong én oud. Zo kunnen de jonge kinderen spelen met de dieren of speurtochten doen. Kids tussen 6-12 jaar mogen de boer helpen. Tip: maximale grootte van de groep is 10 kinderen. Wil je meer informatie? Klik op de roze button. Kom je ook langs?
Ben je op zoek naar een sportclubje voor je kids in Arnhem en omgeving? Neem een kijkje bij onze pagina Clubjes.
Natuurcentrum Arnhem
Ruitenberglaan 4
6826 CC Arnhem
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingsprijzen.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!